outdoor lingerie asian masturbating.watchxxxfree

Home // Blog // Lol Ping Testi Yap TR Server

Lol Ping Testi Yapmak

Lol ping testi yaparak oyun öncesi ping sürenizi bu siteden öğrenebilirsiniz. Daha fazla bilgi sitemizin diğer sayfalarında mevcuttur. Ping hızınızı düşürmek ve ping sürenizi artıran kullanımları tespit etmek için araçlar ve analiz yöntemleri paylaşılmaktadır.

League of Legends ping testi yapabilmek için web sitemizin menü kısmında bulunan ping testi bölümünden içeriği görüntüleyebilirsiniz. 30 saniyelik bir test sürecinin ardından minimum ping değeri ve maksimum ping değeri ve ortalama ping değerinizi test sonuçlarında göreceksiniz. Bu sayede oyun öncesi ping değerlerinizi kontrol ederek dereceli maçlarınıza ve normal oyunlarda sorun yaşamazsınız. Eğer ping değeriniz yüksek çıkarsa ve bunun ana kaynağını tespit etmek isterseniz sitemizdeki ping düşürme makalelerine göz atabilirsiniz. Ping sürelerini etkileyen şeylerin neler olduğu ve bu sürelerin kısaltılması adına kullanılabilecek program araç vs. gibi içerikleri sitemizden takip edebilirisiniz.

Ping Yapmak Neden Önemlidir?

Anlık değişen ping süreleri lag ismi ile adlandırdığımız sorunun kaynağı , ne kadar iyi bir bilgisayara sahip olursanız olun kaliteli bir internet hizmeti alamıyorsanız veya ağda birden fazla kişi var ise bu durumu etkileyecektir.

Lol ping testi yapmak önemli olduğu kadar ping sürelerini etkileyen yazılımları veya servisleri tespit etmekte önemlidir. Orta düzey bir bilgisayar kullanıcısı iseniz yada acemi iseniz sitemizde bulunan makaleler sizleri çözüme doğru götürecektir.

Özellikle dereceli maç sırasında sinir bozucu olabilen ping sorunu oyun öncesi analiz edilip öyle başlanmalı. Eğer iyi bir bilgisayarınız olduğu halde ping sorunları yaşıyorsanız ve oyun esnasında sürekli anlık ping yükselmeleri yaşıyorsanız hemen ilk testi buradan yapabilirsiniz.

Lol Ping Testi Yapma

Lol ping testi arayüzü

Play butonuna bastıktan sonra 30 saniye içerisinde sizlere ping sonuçlarını verecektir. Minimum ping süreniz ve maksimum ping süreniz belirlenen alanlarda çıkacaktır. İşlem bu kadar . Eğer ping süreniz düşmüyor ve sürekli dalgalanmalar yaşıyorsanız sitemizde bulunan lol ping düşürme araçları konularına göz atabilirsiniz. Ping kaynağını bulamıyorsanız ve ortalama olarak iyi bir bilgisayarınız kaliteli olduğunu düşündüğünüz bir internet ağınız var ise mutlaka bu adımları okuyup bilgi edinin.

0 Comments ON " Lol Ping Testi Yap TR Server "
leave a response